ADVOKÁT - MEDIÁTOR

Niečo o nás

Náš tím poskytuje v rámci advokátskej kancelárie a kancelárie mediátora, domácim a zahraničným klientom, širokú škálu právnych služieb a mediačných služieb, t.j. mimosúdne riešenie konfliktov formou mediácie najmä rodinnoprávnych sporov, ale aj občianskoprávnych, pracovnoprávnych a obchodných sporov. 

Ku klientom pristupujeme zásadne individuálne a korektne, či už v rámci jednorázového právneho poradenstva alebo zastúpenia pred súdmi, či inými orgánmi, až po komplexné právne služby a služby mediátora vo všetkých právnych veciach klientov. 

Prednostne komunikujeme s príslušnými orgánmi elektronicky, čo pre klienta predstavuje zníženie súdnych a správnych poplatkov. Za absolútnu samozrejmosť považujeme vzájomnú dôveru a rešpekt k všetkým našim klientom. Sme pripravení zdieľať naše nadobudnuté znalosti a skúsenosti k vášmu úspechu, prospechu a spokojnosti.

Čo o nás povedali?

Právne služby pani doktorky Bobkovej som využila už dva krát. Veľmi mi vyhovuje jej ľudský prístup a empatia, ktoré sú spojené s jej vysokou profesionalitou a odborným poradenstvom. Mala som šťastie, že som natrafila na právnika, ktorý vie citlivo ale zároveň vysoko odborne pomôcť pri riešení nepríjemných životných okolnosti.
Mária Novotná
Poprad
Milá pani doktorka! Z celého srdca Vám za všetko ďakujeme. Bez Vás by znova došlo k podvodu, už aj prítomnosť zapisovateľky ich prezradila. Veľké ďakujem aj za to, ako ste to perfektne napísala. Nechcem si ani predstaviť dôsledky, ku ktorým by došlo, keby ste tam neboli, znova by došlo k podvodu.
Jana
Kežmarok
Veľmi profesionálny prístup a všetko čo povedali, aj dodržali. Celý postup mi bol vysvetlený jasne a zrozumiteľne a vždy keď som sa na nich obrátil, si našli na mňa čas, aj keď som nebol objednaný. Veľmi pekne ďakujem za ochotu, pochopenie mojej danej záležitosti a hlavne vyriešenie. Ešte raz veľká vďaka.
Milan
Poprad
Ďakujem za podporu a dobré rady ohľadom pracovného práva. S prístupom som bola maximálne spokojná.
Mária
Levoča
Skvelá profesionálka, ktorá neposkytuje Len odbornú radu, ale aj ľudský prístup. Odporúčam využiť ich služby.
Natália
Poprad
Vrelo odporúčam túto skvelú a veľmi dobrú advokátku. Z vlastnej skúsenosti môžem vysoko oceniť jej prístup, spoľahlivosť a absolútne vysoko profesionálnu právnu pomoc. V neposlednom rade chcem vyzdvihnúť jej príjemný ľudský prístup.
Lucia
Kravany

DOHODNITE SI BEZPLATNÚ PRVÚ KONZULTÁCIU!